Projekt video-navody.cz

Jsme součástí skupiny uzasne.cz a klademe si za cíl, jednoduchým poutavým a krátkým stylem dopřát Těm méně zkušeným z oblasti především výpočetní techniky ale i oblastí jiných, možnost nastavit vše tak aby to fungovalo a lidé se naučili ovládat vše co je současně v jejich okolí a nelimitovalo je to při práci, případně při jejím hledání.

Proč jsme se rozhodli připravovat vlastní videoreportáže? Odpověď je jednoduchá - zvyšující se rychlost připojení k internetu mění nejen návyky, ale také potřeby uživatelů. Ze čtenářů se stávají diváci, kteří jsou stále náročnější. Ke spokojenosti mnohým z nich nestačí jen text, ale vyžadují také obraz v podobě fotografií, zvuk zpracovaný jako podčást a v poslední době i kombinaci všech uvedených forem, tedy video.

Jsme rádi, že současná rychlost internetového připojení umožňuje kvalitní záznam nejen zpracovat, ale také distribuovat.

Doufáme, že tento projekt bude ku prospěchu všech, kteří chtějí něco umět, naučit se to a dále používat v praxi.

Hledáme spolupracovníky:
Jelikož Tvorba video návodů zabírá dost času hledáme stále nadšence, kteří by se rádi podíleli na tvorbě obsahu pro náš video portál. V případě zájmu o funkci redaktora se prosím ozvěte na e-mail: ondrej.baar@uzasne.cz

Předešlá zkušenost s tvorbou videa a zpracovávání videa v softwaru Camtasia vítána.

Poděkování

Velmi děkujeme za poskytnutí sponzorského daru, formou dlouhodobého zapujčení digitální techniky ( kamera Panasonic HDC-SD9 ) firmě Panasonic czech republic, s.r.o Jsme velmi vděční a děkujeme, že tak můžeme našim návštěvníkům přinášet videa také z reálného světa.